İPEKWEB

İPEKWEB

İPEKWEB

İPEKWEB

0

Loading ...
Ayvalık En iyi restoranlar

Ayvalık En iyi restoranlar

SCROLL
Ayvalık En iyi restoranlar

Ayvalık En iyi restoranlar

 

Ayvalık, kendine özgü yöresel yemekleri, yöresel tatları ile oldukça farklılık gösteren bir tatil beldesidir. Yöresel Yemekler, Yunan yemekleri ve elbette Ege mutfağı, Ayvalık lezzetleri içinde en belirgin olanlarıdır.

Ege’nin Ayvalık’ta kendine özgü lezzetlerini yerinde denemek için sizlere En iyi Ayvalık Restoranları listeliyoruz. ilk 5 te Bakalım neler varmış…

 

Tik Mustafanın Yeri

Ege mutfağı ve keyifli bir meyhane için Ayvalık’taki en doğru adreslerden biri! İnanılmaz zengin meze çeşidi var, çok taze ve lezzetliler. O kadar çok meze ve ara sıcak çeşidi var ki seçmekte zorlanabilirsiniz. .Hepsi çok güzeldir. Ayrıca Rum favası ve ızgara kalamar akılda kalanlardandır.

 

Paşa Çorba Salonu

 

Ayvalık’a gidildiğinde mutlaka uğranması gereken bir restoran. Kelle paça ve işkembe vazgeçilmezler. Sıcak yemekleri ve zeytinyağlılarda mükemmel. Kalburabastı’nında tadına bakın deriz. Hızlı ve düzgün hizmet, kaliteli ve lezzetli yemeler , makul fiyatlandırma.

 

Ayvalık Deniz Yıldızı Restaurant

 

Ayvalık tatilinizde rezervasyon yaptırark gitmenizi tavsiye ediyoruz. Deniz kenarındaki masalar oldukça talep görmektedir. Manzara gerçekten muhteşem. meze olarak ot tabağı, girit ezme, lakerda, levrek marin tercih edebilirsiniz. Ara sıcak olarak ahtapot tabağı söyleyebilirsiniz. Ana yemek olarak tercihinize hangisi uygun olursa. Mezeler genel olarak güzeldir. Fiyatlar çok uygun. Personel ilgili.

 

O’ Meyhane

İki hanımefendinin işlettiği mekanda her detay gerçekten bir kadın elinin değdiğini kanıtlıyor. Bardağından, tabağına, amerikan servisinden, çatal bıçağına kadar her şey özenli ve temizdir. Güleryüz bu işin olmazsa olmazı. O da fazla fazla O’Meyhane de mevcuttur. Yemekler çok lezzetli olup Limon soslu tavuk ilginç bir deneyim olabilir. Mezeleri ve Fiyatları oldukça uygundur.

 

Lal Girit Mutfagi

 

Genel de Tavsiye üzerine gidilir ve çok keyif veren bir mekandır. Lokasyon bina yapısı çok çok iyi. Mezeler harikadır, Özellikle kabağın rüyasını tavsiye ediyoruz. işletmecinin sohbeti oldukça keyiflidir. Tavsiye ediyoruz…

Daha fazla öneri için tavsiyeler sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

No Comments

Leave A Comment