İPEKWEB

İPEKWEB

İPEKWEB

İPEKWEB

0

Loading ...

E-Kitap

SCROLL

Hoş geldiniz Ayvalık’ın büyülü dünyasına! “Ayvalık e-kitabımızla, bu benzersiz coğrafyanın tarihini, kültürünü ve güzelliklerini keşfetmeye davet ediyoruz. Sayfalar arasında kaybolurken, Ayvalık’ın sıcaklığını, tarih kokan sokaklarını ve masmavi denizini hissedeceksiniz.

 

🌊 Ayvalık’ın Sıcaklığını Sayfalar Arasında Keşfedin: E-kitabımız, Ayvalık’ın gizemli sokaklarını ve eşsiz atmosferini size en yakın hissettirecek. Güneşin yumuşak ışıkları, tarihle harmanlanmış taş evler, balıkçı teknelerinin huzur veren görüntüsü… Hepsi bu e-kitapta!

 

📖 Zengin Kültür ve Tarih: Ayvalık’ın geçmişi, bu kitapta can buluyor. Rum mirası, Osmanlı dönemi izleri, tarihi manastırların hikayeleri… Ayvalık’ın zengin kültürü ve tarihi, sayfalarımızda sizleri bekliyor.

 

🎨 Görsel Şölen: Fotoğraf galerileri ve illüstrasyonlarla desteklenmiş içeriğimizle, Ayvalık’ın güzelliklerini görsel bir şölene dönüştürdük. Her sayfa, bu eşsiz kasabanın görsel bir şölenini sunuyor.

 

🗺️ Rehberlik Edici İçerikler: Ayvalık’a bir ziyaret düşünüyorsanız, e-kitabımız size rehberlik edecek. Gezilecek yerler, lezzet durakları, gizli kalmış köşeler… Ayvalık’ı adım adım keşfetmek için rehberimiz yanınızda.

 

📲 Hemen İndirin, Ayvalık’ın Tadını Çıkarın: E-kitabımızı hemen indirin ve Ayvalık’ın büyülü atmosferini yaşamaya başlayın. Her sayfa, bu eşsiz Ege masalını size en yakın hissettirecek.

BİLGİ

🎁 Fiyat: 40 TL ile sunuyorum! Ticari amaç güdülmemektedir.
Beslediğim Sokak HayvanlarI için Mama alımı yapıyorum ❤️❤️❤️

SADECE HAVALE VE EFT İLE ÖDEME GEÇERLİDİR.

 

KASIM AYINA AİT E-KİTAP/ DERGİ İÇERİSİNDE NELER VAR?

1. AYVALIK’TAN HABERLER
2. AYVALIK SOKAKLARINDAN HİKÂYE
3. AYA TRİADA KİLİSESİ
4. HAYRETTİN PAŞA CAMİİ (KEŞİF)
5. LALE ADASI (KEŞİF)
6. KIŞIN AYVALIK’TA NELER YAPILIR?
7. AYVALIK TOSTU NEREDE YENİR?
8. KABAK ÇİÇEĞİ DOLMASI
9. AYVALIK TARİHİ HAKKINDA NOTLAR (İLGİ ÇEKİCİ BİR KONU)
10. AYIŞIĞI MANASTIRI
11. KARİKATÜR

DOSYA PDF OLARAK OLUŞTURULMUŞTUR. MOBİL CİHAZLAR, TABLET VE BİLGİSAYAR İLE UYUMLUDUR. CİHAZINIZDA PDF OKUYUCU BULUNMAKTADIR. BULUNMADIĞI TAKDİRDE GOOGLE PLAY /APP STORE ÜZERİNDEN İNDİREBİLİRSİNİZ. HER HANGİ BİR SORUN YAŞARSANIZ LÜTFEN BENİMLE İNSTAGRAM ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİN 🙂

 

 SHOPİER ÜZERİNDEN KREDİ KARTI İLE SATIN ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

 

HAVALE / EFT İLE SATIN ALMAK İÇİN ALTTAKİ FORMU DOLDURMANIZ YETERLİDİR. BİR SONRAKİ SAYFADA ÖDEME AYRITNTILARINI GÖREBİLİRSİNİZ.

Contact Form Demo (#4)