İPEKWEB

İPEKWEB

İPEKWEB

İPEKWEB

0

Loading ...
Ayvalık web tasarım

Neler yapıyoruz ?

SCROLL

SİZİ DİNLİYOR SİZE KULAK VERİYORUZ.

 

 

Web Tasarım, web yazılım, seo, e-ticaret gibi alanlarda, konusuna hakim, uzman personellerimizle sizin için üretiyoruz.
Hayal ettiğiniz projeleri hızlı ve pratik çözümleyerek hayata geçiriyoruz.

Web Sayfası Tasarımı

 
Müşterilerimizi iyi anlıyoruz. Sorunsuz kodlar yazıyoruz. Planlı Çalışıyoruz. Söz verdiğimiz gibi zamanında sonuçlandırıyoruz. Kişisel web sayfalarından E-ticaret sitelerine kadar geniş bir yelpazede işimizi ciddiyetle yapıyoruz. Ayrıca Web sitelerinizin yönetimini ve içeriklerini biz oluşturarak başarıya ulaştırıyoruz.

E-Ticaret Sitesi

 
Müşterilerinizin 24 saat ulaşabileceği, elektronik ortamda alışveriş yapabileceği, internetin olduğu her yerde mağaza sahibi olmanın en kolay ve ekonomik yolu. Personel ve kira giderinin olmadığı bu yapı sizi dünya pazarıyla buluşturuyor. Düşünülerek adımlanmış tasarımlarımız ve teknik altyapımızla sürekli olarak destek veriyoruz.

Google Seo Optimizasyonu

 
Dünya ticaretinin neredeyse tamamı internet teknolojisine dönmüş durumda. Bu pazarda ön planda çıkabilmenizi ve siteniz internet alanındaki verilerini seo optimizasyonu sağlıyoruz. Anahtar kelimeler ile sattığınız ürünün veya hizmetinizin arama motorlarında ön sıralara taşıyoruz.

Size Özel Yazılım

 
“Şöyle bir yazılım olsa işimizi ne kadar kolaylaştırırdı” diyeceğiniz, iş yerinizdeki verimliliğinizi arttıracak yazılım uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Probleminizi yerinde tespit edip; çözüm geliştirerek hayata geçiriyoruz.  Gerekli eğitimleri vererek yazılımları kullanmanızı kolaylaştırıyoruz.

* Ayrıca, Web sitenizi alışılmışın dışında tamamen farklı özgün tasarım ve özgün içerik ile tasarlıyarak mobile tam uyumlu olmasını sağlıyoruz.

 

* Web sitenizde bilinen karmaşık kodlamaların aksine çok sade ve web dostu kodlama yapıyoruz. ve bu sayede sitelerinizde hız artışı sağlıyoruz.

 

Otel web sitesi

Otellere özel web siteleri ve yönetimi

Kurumsal E-Posta

Müşterilerinize kendi alan adınızla mailler yollayın ve alın.

Alan Adı Kayıt

Şirketinize uygun alan adı seçimini yaparak kayıt işlemini tamamlayalım.

Web Danışmanlık

Bilişim alanında ki ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretirken, güvenilir iş ortağınız olarak, esas işinizi destekleyici bilişim çalışmalarını üstlenmekteyiz.

SİZE ÖZEL WEB SAYFASI TASARLIYORUZ

 

 

Web sayfanızı sizin talepleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlıyoruz.

SİZİN İÇİN BAŞKA NELER YAPABİLİRİZ ?

Ayvalık web tasarım

DIJITAL PAZARLAMA

Sesinizi istediğiniz kadar uzaklara duyurabiliriz. Google Ads ve Sosyal medya reklamları ile hızlı ve sonuç odaklı çözümler sizi bekliyor

Ayvalık web tasarım

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

İçerik üretimi (fotoğraf, video, görsel vb.) ile sosyal medya hesaplarınızın planlı ve profesyonel bir şekilde yönetilmesini sağlayabiliriz.

YENİ NELER VAR

HABER BÜLTENİNE ABONE OLARAK YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN

 

HABER BÜLTENİ